fbpx
Pieskové sochy pri hoteli Glamour

Pláž pri hoteli Glamour bola upravená a vzniklo päť pieskových sôch – Máša a medveď, Poseidon, Spišský hrad, Drak a Kráľ a šašo. Okrem toho tu vznikol fotopoint v podobe maľovanej steny s otvormi na hlavu. Návštevníci hojne využívali možnosť urobiť si fotografiu pri pieskových sochách.

Každú sobotu popoludní sa na pláži pri pieskových sochách konali zábavné popoludnia pre deti. Animátorky vždy pripravili tematicky zameraný program plný hier, súťaží a workshopov. Celú sezónu sa striedali Pirátske hľadanie pokladu, Indiánske dobrodružstvo a Disney popopludnie s maskotmi a ZuzuZumbou pre deti.

Hlavným cieľom projektu bol rozvoz zážitkovej turistiky na Zemplínskej šírave. Tento cieľ bol naplnený a pre mnohých návštevníkov sa pieskové sochy stali cieľom ich výletu. Sochy splnili určite cieľ upútať pozornosť návštevníkov a pritiahnuť ich na Zemplínsku šíravu aj konkrétne do Hotela Glamour. Mnohí návštevníci Zemplínskej šíravy len vďaka tomu objavili hotel a jeho služby.

Projekt bol realizovaný s finančnou podporou krajskej organizácie cestovného ruchu Košice Región Turizmus.Poznáme víťazov druhého ročníka inovatívnej súťaže Umenie na mieste X

Druhý ročník inovatívnej súťaže Umenie na mieste X, ktorá prináša landartové umelecké diela do návštevníckych lokalít Košického…

TLAČOVÁ SPRÁVA: BirdTour: Rozkvet ekoturizmu v srdci Európy, s unikátnym pohľadom na vtáctvo

Spojenie prírody a turizmu s myšlienkou oživiť a zatraktívniť prihraničný región prináša medzinárodný projekt s názvom…

Hokejová liga majstrov na Kraji sveta

Športoví fanúšikovia nielen z Košíc a Košického kraja sa v týchto týždňoch tešia z významnej športovej udalosti.…