fbpx
Mediálne výstupy z infocesty – Tureckí zástupcovia médií

V spolupráci s Turkish airlines sme tohto roku zorganizovali dve infocesty určené práve zástupcom tureckých médií. Veríme, že ich mediálne výstupy pomôžu zviditeľniť našu destináciu a zatraktívniť ju aj pre turistov z tejto dnes už ľahko dostupnej krajiny.

Prvými objavovateľmi atraktivít nášho regiónu bol televízny štáb obľúbenej tureckej televízie – Kanál 7, ktorý už precestoval viac ako 40 krajín sveta. Na svojich cestách ich sprevádza vždy aj ich synček Jakubcsan.

– Pozrite si ich prvé video s názvom Dünyayı Geziyorum – Kosice – 27 Ağustos 2017 (publikované 27.8.2017), ktoré v prvý deň odvysielania v tureckej televízii vzhliadlo viac ako milión divákov.

– Dvojica redaktorov publikovala ďalšie video, ktoré bolo v tureckej TV tiež veľmi obľúbené s názvom Dünyayı Geziyorum – Kosice-2 – 3 Eylül 2017 (publikované 3.9.2017)

Druhou skupinou, ktorá sa vybrala po stopách atraktivít v našom regióne boli traja tureckí novinári denníka STAR NEWSPAPER, Food and travel a magazínu Milliyet.

– Prvý výstup s názvom Pastoral senfoni Slovakya v podobe článku publikoval 3.9.2017 novinár Bedir Acar v denníku Star newspaper. Nájdete ho v prílohe.

– Časopis Food and Travel publikoval článok s názvom Şaşırtıcı küçük Avrupalı Kösice, nájdete ho v prílohe.

– Časopis Milliyet publikoval článok s názvom Slovakya’nın yeşil cenneti KÖSİCE, nájdete ho v prílohe.Umenie na mieste X otvára svoj 2. ročník - v Košickom kraji vyrastú ďalšie diela

Projekt Umenie na mieste X, ktorý priniesol do Košického kraja päť unikátnych landartových diel, má pokračovanie. Organizácia Košice…

Halov močiar

Prídeme oň? Halov močiar - domov vzácnych a ohrozených druhov.

https://www.youtube.com/watch?v=ge7duJiV5FE "Keď sa povie Halov močiar, predstavím si mokraď plnú života. Priamo na tejto lokalite…

Hokejová liga majstrov na Kraji sveta

Športoví fanúšikovia nielen z Košíc a Košického kraja sa v týchto týždňoch tešia z významnej športovej udalosti.…