fbpx
Mediálne výstupy z infocesty – Tureckí zástupcovia médií

V spolupráci s Turkish airlines sme tohto roku zorganizovali dve infocesty určené práve zástupcom tureckých médií. Veríme, že ich mediálne výstupy pomôžu zviditeľniť našu destináciu a zatraktívniť ju aj pre turistov z tejto dnes už ľahko dostupnej krajiny.

Prvými objavovateľmi atraktivít nášho regiónu bol televízny štáb obľúbenej tureckej televízie – Kanál 7, ktorý už precestoval viac ako 40 krajín sveta. Na svojich cestách ich sprevádza vždy aj ich synček Jakubcsan.

– Pozrite si ich prvé video s názvom Dünyayı Geziyorum – Kosice – 27 Ağustos 2017 (publikované 27.8.2017), ktoré v prvý deň odvysielania v tureckej televízii vzhliadlo viac ako milión divákov.

– Dvojica redaktorov publikovala ďalšie video, ktoré bolo v tureckej TV tiež veľmi obľúbené s názvom Dünyayı Geziyorum – Kosice-2 – 3 Eylül 2017 (publikované 3.9.2017)

Druhou skupinou, ktorá sa vybrala po stopách atraktivít v našom regióne boli traja tureckí novinári denníka STAR NEWSPAPER, Food and travel a magazínu Milliyet.

– Prvý výstup s názvom Pastoral senfoni Slovakya v podobe článku publikoval 3.9.2017 novinár Bedir Acar v denníku Star newspaper. Nájdete ho v prílohe.

– Časopis Food and Travel publikoval článok s názvom Şaşırtıcı küçük Avrupalı Kösice, nájdete ho v prílohe.

– Časopis Milliyet publikoval článok s názvom Slovakya’nın yeşil cenneti KÖSİCE, nájdete ho v prílohe.Košice Región Turizmus oslavuje svoju desaťročnicu umením v krajine

Krajská organizácia cestovného ruchu Košice Región Turizmus (KRT) má za sebou 10 rokov úspešného manažovania destinácie Košický kraj.…

Obnova turistického značenia podporila rozvoj udržateľnej rekreácie

Košice Región Turizmus v spolupráci s Klubom Slovenských turistov aj v tomto roku pokračovali v úspešnej spolupráci. Obnovili 207,3 km…

Kraj sveta na medzinárodnom veľtrhu ITF Slovakiatour 2022

Kraj sveta – Košický svetový kraj je vďaka prirodzenému rázu nedotknutej prírody a hodnotnej práci tvorivých ľudí, už dnes lákadlom…