fbpx
Regionálny informačný bod

Regionálny informačný bod je jedinečné turistické informačné centrum, aké na Slovensku nemá obdobu. Len u nás totiž získate užitočné informácie k vášmu výletu a pobytu v celom Košickom regióne. Náš šarmantný tím má pre vás informácie o prírodných, historických a kultúrnych atrakciách, ale aj zaujímavých podujatiach. Okrem toho sami organizujeme zaujímavé remeselnícke workshopy pre školákov, vedomostný kvíz o Košickom regióne a často vyrážame aj do „terénu“, aby sme naše portfólio približovali aj v jednotlivých lokalitách nášho kraja.

Regionálny informačný bod sa nachádza v srdci metropoly regiónu, na západnej strane Hlavnej ulice v Košiciach, neďaleko Štátneho divadla a ikonického Dómu sv. Alžbety. Navštívte nás a okrem turistických informácií vás nabalíme aj originálnymi a autentickými suvenírmi a remeselnými výrobkami z Košického regiónu.

KONTAKT:

+421 907 964 316

+421 55 30 505 30 linka momentálne nie je obsluhovaná

 

Otváracie hodiny :

PONDELOK – PIATOK: 10:00 – 12:30 , 13:15 – 18:00

SOBOTA – NEDEĽA: zatvorené

Regionálny informačný bod
5.0
Na základe 5 recenzií
powered by Google
Jana Koverova
Jana Koverova
18:46 09 Mar 19
Mila pani,ktora rada a ochotne poradila.
Attila Torok
Attila Torok
21:09 10 Feb 17
Informačné centrum primárne zamerané na ponuku Košického regiónu.
Zobraziť všetky recenzie

Aby sme prispeli k zabráneniu šírenia nákazy COVID-19, Regionálny informačný bod je

ZATVORENÝ NA NEURČITO

Napriek tomu sme vám plne k dispozícii:

Aby sme sa s vami čo najskôr znova mohli vidieť aj osobne, spoločne dodržiavajme všetky zásady, vrátane eliminácie sociálnych kontaktov a vychádzania z domu, ktoré nie je nevyhnutné. Nezabudnite nosiť rúšky a ochranné rukavice, nedotýkajte sa tváre a dôsledne si umývajte ruky.