fbpx
Copywriter / Social Media Manager
Dátum zverejnenia:28.08.2023

Do našej organizácie hľadáme šikovného content creatora, ktorý má vzťah k sociálnym sieťam, webom a tak dokáže tvoriť plnohodnotný obsah po kreatívnej aj grafickej stránke. Vyžíva sa v „slovičkárení“, slovenskej gramatike a štylistike. Ak je to tvoj prípad, ponúkame ti možnosť realizovať sa a nadobudnúť nové skúsenosti do profesionálnej sféry tvojho života práve u nás.

Popis pozície:

Tvoja náplň práce:

  • Copywriting/kreatívne písanie článkov, textov
  • Tvorba obsahu pre naše web stránky, písanie príspevkov a tvorba obrázkov cez grafické programy  – www.kosiceregion.travel, unesconadosah.sk, vylety.kosiceregion.travel, krajsveta.sk a sociálne siete Facebook, Instagram, LinkedIn, TIK TOK prípadne iné
  • Tvorba newslettra
  • Tvorba content plánu pre sociálne siete a jeho napĺňanie
  • Podieľanie sa na vytváraní marketingových stratégií
  • Príprava stratégií a realizácia kampaní online, offline a na sociálnych sieťach
  • Neustále sledovanie aktuálnych trendov
  • Spolupráca na rôznych marketingových aktivitách a úlohách
  • Komunikácia s grafikmi, externými dodávateľmi
  • Asistencia pri tvorbe marketingových aktivít spoločnosti
  • Spracovanie pravidelných reportov
Požiadavky na kandidáta:
  • Ovládanie slovenskej gramatiky a štylistiky
  • Skúsenosti s prácou v grafických programoch, tvorba sprievodnej grafiky podľa design manuálu
  • Prehľad v aktuálnych trendoch sociálnych sietí
  • Schopnosť preberať iniciatívu a pracovať samostatne
  • Byť teamový hráč
  • Kreatívne myslenie
  • SEO/SEM
  • Správa Google Ads
    • Analýza výkonnosti kampaní a pravidelná úprava stratégie na základe dát
    • Monitorovanie rozpočtu a nákladov na reklamu
  • Správa Google Search Console
    • Identifikácia a riešenie technických problémov, ktoré ovplyvňujú SEO
    • Sledovanie a hodnotenie výkonnosti webovej stránky v rámci vyhľadávača Google
  • Láska k jazyku a všetkým jeho pravidlám

Výhodou uchádzača sú:

  • Skúsenosti s Business Suite
  • Skúsenosti s Mailchimp
  • Skúsenosti s natáčaním a strihaním krátkych videí

Ideálny kandidát?

  • Disponuje schopnosťou samostatne sa rozhodovať a preberať zodpovednosť
  • Je komunikatívny a má príjemné vystupovanie
  • Neustále hľadá nové možnosti na zlepšenie
  • Dáva dôraz na detail, ale má aj schopnosť pozrieť sa na veci „zvrchu“
  • Má minimálne 3-ročnú prax v oblasti marketingu
  • Neprichádza s problémom, ale s riešením

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti uchádzača:

  • ochota učiť sa nové veci
  • prehľad v reklamnom systéme FB
  • komunikatívnosť
  • kreativita a osobný „drive“
  • flexibilita
  • ovládanie slovenskej gramatiky a štylistiky
  • schopnosť byť tímovým hráčom
  • platný vodičský preukaz skupiny B

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk – (B2) a Slovenský jazyk – Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa:

Nie

Ponúkame:

  • Zaujímavú prácu v oblasti cestovného ruchu, v neziskovom sektore
  • Prácu v príjemnom kolektíve, kde preferujeme neformálne vzťahy, kolegiálnu súdržnosť, ale aj profesionálnu/odbornú samostatnosť
  • Priestor pre ďalšie vzdelávanie sa a odborný rast

Ponúkaná mzda (brutto):1300 - 1500 EUR (výsledný plat v závislosti od skúseností kandidáta)

Ak vás ponuka zaujala a myslíte si, že práve vy by ste sa na túto pozíciu hodili, pošlite nám vaše CV aj s motivačným listom na praca@kosiceregion.com.